KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint/etsning 9881643
nr 988 1643
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Akvatint/etsning, Antoni Tà pies (1923-2012), La Tète, 1969, signerad. 49/75, Galfetti 206
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:58:12
4.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
19 okt
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies